لوازم یدکی خودرو | عمده فروشی لوازم یدکی خودرو

لوازم یدکی خودرو شامل قسمت های مختلفی از خودرو می شود که صاحبان خودرو با اولین خرابی خودرو خود نیاز به خرید لوازم یدکی پیدا می کنند، اما معمولاً این کار زمان زیادی از آنها می گیرد و پیدا کردن یک قطعه اصل و باکیفیت کار دشواری است.

پیدا کردن بهترین پاساژ لوازم یدکی که اجناس اصل و برند با قیمت مناسب داشته باشد کاره ساده ای نیست، شاید بتوانید لوازم غیر ضروری را به صورت اینترنتی خرید کنید اما قبل از خرید لوازم یدکی کاربردی باید از اصالت آن اطلاع پیدا کنید و جنس مرغوب را از معتبرترین قطعه فروشان بازار خریداری کنید.

 

 

لوزام یدکی خودرو

 

 

خرید لوازم یدکی خودرو

زمانی که خودرو شما نیاز به تعمیر پیدا میکند، مهم ترین مسئله پیدا کردن لوازم یدکی با کیفیت و قیمت مناسب است. چرا که اگر قطعه مورد نظر شما از کیفیت خوبی برخوردار نباشد ممکن است سایر قطعات خودرو را تحت تاثیر قرار دهد. با خرید از بورس لوازم یدکی چراغ برق می توان تا حد بسیار زیادی، از رخ دادن این مسئله جلوگیری کرد.

مرکز تجاری سپهر بزرگترین و بهترین پاساژ لوازم یدکی در قلب تهران است که همه مردم میتوانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری نسبت به خرید لوازم یدکی خارجی از بازار اقدام کنند.

 

خرید قطعات خودرو از بازار

هرکسی که صاحب خودرو است یک زمانی نیازمند به خرید لوازم یدکی خارجی از بازار میشود. چه در تهران باشید چه در هر شهر زیبای دیگر از کشور عزیزمان، یک خیابان وجود دارد که بورس لوازم یدکی است.

در تهران عمده فروشی لوازم یدکی در خیابان چراغ برق حضور دارد. که البته سال هاست که اسم آن را امیرکبیر گذاشته اند، اما قدیمی های تهران هنوز هم آن را به اسم چراغ برق می شناسند.

زمانی که به قصد خرید بهترین لوازم یدکی بازار وارد این خیابان می شوید، فروشگاه های زیادی را میبینید که انواع و اقسام لوازم یدکی خودرو را موجود دارند. موضوع پر اهمیت این است که؛ این فروشگاه ها اکثراً از هر برندی قطعات دارند و به صورت تخصصی روی یک برند کار نمی کنند.

این مسئله زمانی مشکل ساز میشود که شما به دنبال لوازم یدکی اصل در بازار هستید. وجود قطعات چینی و تایوانی بی کیفیت باعث می شود شما دچار ضرر شوید.

این ضرر از دو جهت به شما آسیب می زند:

  1. ضرر مالی ای که از خرید قطعه فیک داشته اید. و دوباره باید هزینه کنید تا لوازم یدکی اصل در بازار پیدا کنید.
  2. این قطعه فیک به دیگر قطعات خودرو آسیب می زند و باعث می شود هزینه ای برای تعمیر دیگر قطعات نیز بپردازید.

اما راه حل چیست؟

 

 

خرید لوازم یدکی اصل از بازار

 

 

معتبر ترین قطعه فروشان بازار

راه حل این مسئله این است که بهترین پاساژ لوازم یدکی را پیدا کنید. این پاساژ چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ مگر خلاف این است که بورس لوازم یدکی چراغ برق همه به فروش لوازم یدکی می پردازند؟

بله! در خیابان چراغ برق انواع و اقسام فروشگاه هارا پیدا میکنید اما فروشگاهی که به صورت تخصصی به فروش یک برند نمی پردازد و هر برند و قطعه ای را در آنجا میتوانید پیدا کنید، احتمال فیک بودن قطعاتش بسیار زیاد است.

اما بهترین لوازم یدکی بازار را باید از مرکزی بخواهید که معتبرترین قطعه فروشان بازار را دور هم جمع کرده و تنها قطعات با کیفیت و اصل را میفروشد.

 

بهترین پاساژ لوازم یدکی

مرکز تجاری سپهر شامل 5 طبقه تجاری و 4 طبقه انبار تجاری و پارکینگ، با داشتن 300 واحد تجاری و انبار و 80 باب پارکینگ اختصاصی در مدت زمان کوتاهی توانسته لقب بهترین پاساژ لوازم یدکی را به نام خود بزند.

در مرکز تجاری سپهر معتبر ترین قطعه فروشان بازار حضور دارند، نمایندگی کوشش رادیاتور در طبقه همکف این مجتمع حضور دارد و برندهای مطرح دیگر نیز با ما همکاری می کنند.

در مرکز تجاری سپهر نمایندگی های قطعات ایرانی، کره ای و چینی به صورت تخصصی فقط به فروش یک برند مشغول هستند.

یکی از دل نگرانی های کسانی که ماشین های خارجی دارند، پیدا کردن قطعات اصل خارجی است. اما خبر خوش به این دسته افراد این است که، به جای اینکه با دردسر های فراوان و هزینه های گزاف، قطعات یدکی خودرویتان را از خارج کشور سفارش دهید، میتوانید با خیالی آسوده لوازم یدکی اصل خودرویتان را از نمایندگی های موجود در مرکز تجاری سپهر خریداری کنید.                                                           

 

 

خرید قطعات خودرو از بازار

 

 

خرید لوازم یدکی خارجی از بازار

اگر صاحب ماشینی با برند کیا باشید، حتماً به این موضوع پی برده اید که خرید لوازم یدکی از بازار برای این برند کار مشکلی است.

اما در مرکز تجاری سپهر نزدیک به 22 فروشگاه به صورت اختصاصی فقط به فروش لوازم یدکی اصل کیا می پردازند.

فروشگاه ایران اتوپارت، فروشگاه حسین پارت، فروشگاه سراتو یدک و بسیاری فروشگاه های دیگر این مشکل را حل کرده اند تا شما دیگر نگران خرید لوازم یدکی کیا نباشید.

اما پرفروش ترین لوازم یدکی اصل در بازار به برند هیوندای تعلق دارد. خوشبختانه بیش از 20 فروشگاه معتبر به صورت اختصاصی لوازم یدکی هیوندای را در مرکز تجاری سپهر موجود دارند.

برندهای دیگری مثل رنو، نیسان، بی ام و، مزدا، تویوتا و انواع برندهای چینی و ژاپنی را میتوانید در مرکز تجاری سپهر پیدا کنید.

تمام فروشگاه های مرکز تجاری سپهر به صورت اختصاصی روی یک و یا نهایت دو برند کار میکنند و شما با اطمینان از کیفیت، میتوانید بهترین لوازم ماشین را خریداری کنید.

 

برخی از لوازم یدکی موجود در مرکز تجاری سپهر

 

لنت ترمز

لنت ترمز از مهم‌ترین لوازم جانبی خودرو به شمار می‌رود، به همین دلیل با کیفیت بودن و کارایی خوب آن  تاثیر مستقیم روی امنیت و ایمنی سفر دارد.

همانطور که واضح است لنت ترمز برای خودروهای ایرانی و خارجی متفاوت است. 

شما میتوانید با مراجعه حضوری به فروشگاه های مرکز تجاری سپهر، نواع لنت ترمز خودروهای ایرانی و خارجی را پیدا کنید.

و یا میتوانید با مراجعه به صفحه فروشگاه ها ، فروشگاه ها را بر اساس برند مورد نظرتان پیدا کنید، تماس بگیرید، از موجودی ها اطلاع پیدا کنید و بهترین لوازم یدکی بازار را خریداری کنید.

 

 

بهترین لوازم یدکی بازار

 

 

ایربگ و قطعات برقی خودرو

 تقریباً هر وسیله نقلیه مجهز به کیسه هوا دارای عملکرد تشخیصی و چراغ نشانگر SRS است که در صورت بروز مشکل ، روشن می شود.  هنگام خرید خودروی کارکرده ، حتماً چراغ SRS را روی خودروی دست دوم بررسی کنید. حتما درزهای ماژولهای کیسه هوا را نیز بررسی کنید، اگر چراغ SRS خاموش و روشن میشود خود را به یک تعمیرگاه ایربگ برسانید.

برای خرید یک ایربگ با کیفیت از برندهای سایپا، ایران خودرو، رنو، پژو، هیواندای، کیاموتورز و... میتوانید به بورس لوازم یدکی چراغ برق ، مرکز تجاری سپهر مراجعه کنید.

 

فیلتر هوا 

سیستم فیلتر هوای موتور خودرو از مواد سلولزی، کتان و اسفنج ساخته شده است. فیلترهوا، هوای وارد شده به موتور را تمیز می کند و اجازه نمیدهد که ذرات گرد و غبار وارد موتور شود. فیلتر ها باید به موقع تعویض شوند، به تأخیر افتادن تعویض فیلتر هوا باعث افزایش سوخت میشود.

برای خرید لوازم یدکی از بازار ، میتوانید به مرکز تجاری سپهر، نمایندگی مرکزی فیلتر کاج مراجعه کنید  و با خیال راحت لوازم یدکی اصل در بازار را خریداری کنید.

 

 

لوازم یدکی اصل در بازار

 

 

 

انواع واشر و شمع

برای خرید قطعات خودرو از بازار ، میتوانید به مرکز تجاری سپهر مراجعه کنید و انواع وایر شمع، واشر سر سیلندر و... را خریداری کنید. فروشگاه هایی مثل والی، آماج خودرو و کاسیت در حال حاضر باکیفیت ترین واشر ها را موجود دارند.

 

روکش صندلی خودرو

روکش صندلی نیز جزو اولین و بهترین لوازم ماشین  است که باید خریداری شود. تولیدی روکش فجر واقع در بورس لوازم یدکی چراغ برق، مرکز تجاری سپهر، تولید کننده روکش انواع خودرو است.

شما میتوانید جنس های مختلف روکش برای برندهای تویوتا، لکسوس،  میتسوبیشی، سوزوکی، فولکس واگن، جک، سایپا، ایران خودرو، پارس خودرو و... را از بهترین پاساژ لوازم یدکی خریداری کنید.

 

 

خرید روکش صندلی

 

 

قطعات بدنه، جلوبندی و موتوری 

جلوبندی در خودرو، به مجموعه ای از قطعات که وظیفه تعلیق و هندلینگ خودرو در پیچ ها و دست اندازها را بر عهده دارند گفته می شود.

خرابی لاستیک ها، بالانس نبودن چرخ ها، خرابی بلبرینگ چرخ، غیر استاندارد و ضعیف بودن کمک فنر و فنر ها، ضربه وارد شده به شاسی ها، و یا هر قطعه از جلوبندی اگر خراب باشد باعث خرابی و آسیب رساندن به بقیه قسمت های جلوبندی می شود.

در طبقه اول بهترین پاساژ لوازم یدکی "مرکز تجاری سپهر" انواع فروشگاه هایی که بهترین لوازم ماشین و قطعات بدنه و جلوبندی خودروهای کره ای، ژاپنی را دارند، مستقر هستند.

 

بست و تسمه

تسمه های خودرو یکی از مهم ترین لوازم مصرفی موتور خودروهای درونسوز هستند. تقریباً در همه موتورهای درونسوز تسمه های لاستیکی وظیفه گرداندن و انتقال نیرو به دستگاه های مهم و حیاتی مختلفی چون واترپمپ، پمپ هیدرولیک (فرمان) و… را دارند.

طبیعی است که تسمه ها عمر دائمی ندارند و به مرور زمان دچار پوسیدگی میشوند.

از معتبرترین قطعه فروشان بازار ، واقع در مرکز تجاری سپهر، میتوانید بست و تسمه خودروهای ایرانی و کره ای را خریداری کنید، فروشگاه تسمه شایان واقع در طبقه اول مجتمع تجاری سپهر است.

 

 

 

خرید لوازم یدکی خارجی از بازار

 

 

لوازم یدکی خودرو های چینی و کره ای

شما میتوانید لوازم یدکی انواع برندهای خودرو های چینی ، کره ای و ... را در مجتمع سپهر پیدا کنید. انواع رادیاتور، قطعات کولر و بخاری اتومبیل های سبک و سنگین تولید شرکت کوشش رادیاتور در مرکز تجاری سپهر موجود می باشد. نمایندگی کوشش رادیاتور  که جزو معتبر ترین قطعه فروشان بازار است با افتخار، در طبقه همکف مرکز تجاری سپهر ، آماده ی خدمت رسانی به شما می باشد.

 

 

خرید لوازم یدکی خودرو

 

 

سخن پایانی ...

  لوازم یدکی خودرو جزو مواردی است که اگر اجناس بی کیفیت و ارزان خریداری شود، باعث آسیب دیدن بقیه قسمت های خودرو میشود، و مجبور می شوید مجدداً برای خرید لوازم یدکی خارجی از بازار هزینه کنید.

ما در بهترین پاساژ لوازم یدکی سعی کرده‌ایم معتبرترین قطعه فروشان بازار را گرد هم آوریم تا آسودگی را برای شما رقم بزنیم و هر آنچه که برای خودرو نیاز دارید یک جا دریافت کنید.

مرکز تجاری سپهر شامل 5 طبقه تجاری و 4 طبقه انبار تجاری و پارکینگ در منطقه 12 تهران واقع در بورس لوازم یدکی چراغ برق، قبل از خیابان ملت است.

این مرکز با دارا بودن 300 واحد تجاری و انبار تجاری و 80 باب پارکینگ اختصاصی، در مدت زمان کوتاهی توانسته است، شاهد حضور معتبرترین قطعه فروشان بازار  از برندهای معتبر داخلی و بین المللی در حوزه لوازم یدکی خودروهای سواری ایرانی و خارجی باشد.

 

کلمات کلیدی : پخش لوازم یدکی خودرو در تهران ، لوازم خودرو چینی ، بازار لوازم یدکی خودرو تهران ، بورس لوازم یدکی خودرو در تهران ، مرکز پخش لوازم یدکی خودرو در تهران ، لوازم یدکی خودرو