لوزام جانبی خودرو

خرید لوزام جانبی خودرو

خرید لوازم جانبی یکی از معضلات اصلی بعد از خرید ماشین است! زمانی که ماشینی خریداری می شود با اولین خرابی نیاز به لوازم جانبی پیدا می کنید اما معمولاً این کار زمان زیادی از شما می گیرد و اینکه شما بتوانید یک وسیله اصل را با سایز و اندازه مناسب پیدا کنید کار دشواری است.

از این مغازه به آن مغازه شدن برای قطعات جانبی خودرو کار طاقت فرسایی است، شاید بتوان لوازم غیر ضروری را به صورت اینترنتی خرید کرد اما لوازمی کاربردی را باید قبل از خرید از اصالت آن اطلاع پیدا کنید و جنس مرغوب خریداری کنید.

لوازم جانبی خودرو به چه مواردی گفته میشود؟

هر چیزی که به صورت اضافی به ماشین متصل شود را لوازم جانبی می گویند، این لوازم گاهاً جنبه تزئینی دارند اما گاهی هم بسیار کاربردی هستند و از زمانی که آن را خرید می کنید بسیار احساس راحتی و لذت می کنید.

1. لوزام یدکی خودرو:

لوزام یدکی خودرو

همه قطعات و تجهیزات اصلی خودرو را شامل میشود که در صورتی خرابی هر یک از آنها خودرو دچار اشکال اساسی میگردد. برخی از این لوازم مانند لنت ترمز به مرور زمان تمام می شوند و برخی دیگر از لوزام مانند تسمه تایم خودرو باید پس مدتی مشخص تعویض گردند.

لوزام یدکی از جمله لوازمی است که از ابتدای تولید خودرو توسط کارخانه رو آن قرار میگرید.

مجتمع سپهر با وجود فروشگاه های بسیار زیاد در جهت تامین لوزام یدکی خودرو بهترین و قابل اعتماد ترین مکان برای خرید این نوع از محصولات می باشد.

 

2. لوازم کاربردی خودرو

 

لوزام کاربردی خودرو

این دسته از لوزام جانبی بر اساس نیاز مشتری و برای ارتقا کارایی خودرو استفاده می گردد و استفاده از آن اختیاری و سلیقه ای است.

برخی از لوزام کاربردی در زمان ها و موقعیت هایی خاص بسیار ضروری هستند به عنوان مثال زنجیر چرخ خودرو که در جاده های لغزنده بسیار کاربردی و ضروری است و یا دزدگیر و قفل خودرو که باعث افزایش امنیت خودرو میگردد.

همچنین برخی از این وسایل برای افراد خاص مانند معلولین مورد استفاده است که بسیار کاربردی است لوزام مانند بالابر ویلچر ، هند کنترل (کنترل دستی گاز ، ترمز و کلاج)

 

 

3.لوازم تزئینی خودرو:

لوازم تزئینی خودرو در جهت زیبایی و اسپرت کردن خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. 

لوازم جانبی خودرو را از کجا خرید کنیم؟

درست مثل زمانی که برای خرید لباس اقدام میکنید و در یک پاساژ تمام موارد پوشاکی را پیدا میکنید، مجتمع سپهر نیز همین اتفاق را برای لوازم جانبی خودرو رقم زده است.

شما با مراجعه به مجتمع تجاری سپهر می توانید در 9 طبقه تمامی لوازم های جانبی خودرو ایرانی و خارجی و همچنین قطعات مختلف خودرو را تهیه کنید.

 

مرکز تجاری سپهر در حال حاضر به عنوان معتبرترین مرکز صنف لوازم یدکی خودروی کشور به حساب می آید ، این مجتمع با مساحتی بالغ بر 11000 متر مربع در 9 طبقه بسیاری از فروشگاه های مرتبط با لوزام جانبی خودرو را در خود جای داده است.

مرکز تجاری سپهر با حضور بیش از 200 واحد صنفی فعال  به عنوان مرکز پخش لوزام جانبی خودرو در تهران به حساب می آید . این فروشگاه ها در زمینه لوازم جانبی خودروهای ایرانی و خارجی و تامین قطعات مختلف خودرو فعالیت دارند.